Konsultant ds. obsługi klienta salon Orange

Zacznij pracę w salonie Orange!

Wyślij swoje CV na adres e-mail virginia.jadczuk@faxtel.net.pl.

Dołącz do nas jeśli
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
  • masz w sobie determinację i motywację do pracy
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
  • lubisz pracę zespołową
Oferujemy
  • umowę o pracę – stałe i stabilne zatrudnienie
  • premie uzależnione od wyników sprzedaży
  • szkolenia
  • możliwość realnego awansu w strukturze firmy
  • dofinansowanie do rekreacji
  • atrakcyjne oferty pracownicze
Twoje zadania
  • sprzedaż i promowanie pełnej gamy produktów i usług Orange
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku
  • działania marketingowe

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

FAXTEL Sp. z o. o. Sp. K.

ul. Wincentego Pola 4
40-596 Katowice

Zobacz listę salonów

KRS: 0000250145
NIP: 5471966213
REGON: 072815909